Lista filmów w kategorii Dramat

Prześladowca / Stalkers - online PL DVD (2013) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-30 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Ambitna prawniczka Julia Whitman walczy o zmianę prawa dotyczącego stalkingu. Kobieta chce, żeby powstała specjalna jednostka prewencyjna, której zadaniem będzie ochrona ofiar, zanim ich prześladowcy zrobią im coś złego. Niestety, jej przełożeni, głównie mężczyźni, zdają się nie rozumieć problemu, co gorsza, bagatelizują go. Z pomocą Julii przychodzi detektyw Diane Harkin, która sama jest prześladowana przez byłego męża. Kobiety łączą siły i za wszelką cenę próbują pomóc ofiarom. █ PREMIERA Z LEKTOREM PL █

okladka
yellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Ludzie próbują przetrwać w świecie po zagładzie. Tajemniczy samuraj Hirokin (Wes Bentley), skrywający mroczną przeszłość, podejmuje ważną misję, by dopełnić swego przeznaczenia. Wojownik przeciwstawia się złemu dyktatorowi i jego armii, chcąc uratować życie żony i syna. Nie udaje mu się jednak ocalić najbliższych. Samotny samuraj ledwie uchodzi z życiem. Zamierza zemścić się na swoich wrogach. Wkrótce musi jednak dokonać dramatycznego wyboru. Odkrywa też szokującą tajemnicę, która na zawsze zmienia jego życie.

Bogowie - Film online PL DVD (2014) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-29 | Komentarzy: 2 | Kategorie: Biograficzny, Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Oparta na faktach, filmowa opowieść o życiu profesora Zbigniewa Religi, który w latach 80. dokonał pierwszego w Polsce, udanego przeszczepu serca.

Dzień z życia / Life in a Day (2011) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dokumentalny, Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Dokument przedstawia najciekawsze momenty z życia zwykłych ludzi na całym świecie, którzy stanowią społeczność YouTube. 24 lipca 2010 roku tysiące ludzi z całego świata przesłało do YouTube filmy o własnym życiu, by wziąć udział w projekcie Dzień z życia - historycznym eksperymencie filmowym dokumentującym jeden dzień na ziemi. Następnie, reżyser filmu i zdobywca Oskara Kevin Macdonald, wraz z zespołem redaktorów, przejrzeli ponad 80 000 nadesłanych filmów i zmontowali z nich 90-minutowy dokument będący wnikliwym i inspirującym spojrzeniem na nasz świat.

Życie jest cudem / Život je čudo (2004) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia, Romans, Wojenny

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Bośniacki inżynier pragnie ukończyć dzieło życia - połączenie kolejowe między swoim miasteczkiem a Serbią. Jego rodzina nie popiera tych planów. Dramat wojenny pod tytułem „Życie jest cudem'' jest wyreżyserowany przez Emira Kosturica. Scenariusz do niego opracowali: Ranko Bozic i Gordan Mihić. W produkcję tego filmu zaangażowało się kilka państw, takich jak: Francja, Włochy, Serbia oraz Czarnogóra. Jest to także lekka komedia z wątkiem romantycznym opowiadająca o pewnym Serbie o imieniu Luka (Slavko Štimac), który chce projektować tory kolejowe podczas wojny w Bośni. Robi to z myślą o turystach, którzy mogliby przyjeżdżać i zachwycać się wspaniałym bałkańskim krajem. Luka jest...

Sabrina / Sabrina (1995) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia, Romans

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
David zamierza poślubić Sabrinę. Jego starszy brat Linus stara się do tego nie dopuścić. Córka szofera wyjeżdża do Paryża. Sabrina jest córką szofera państwa Larrabee. Nieszczęśliwie kocha się w jednym z braci. Dzięki protekcji pani Larrabee Sabrina wyjeżdza do Paryża. Jej powrót po dwóch latach wywoła ogromne zamieszanie.

Elling (2001) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Historia przyjaźni dwóch nieprzystosowanych społecznie mężczyzn - pruderyjnego kawalera Ellinga i zwariowanego kobieciarza Kjella. Dwóch odrobinę 'nieprzystosowanych społecznie' mężczyzn - pruderyjny kawaler Elling i zwariowany kobieciarz Kjell Bjarne - po dwóch latach spędzonych w specjalistycznym zakładzie opieki, postanawia rozpocząć normalne życie we własnym mieszkaniu. Kiedy Elling postanawia zostać poetą, kupuje paczki z kiszoną kapustą i po ukryciu w nich karteczki ze swoim wierszem, zwraca je do sklepu pełen nadziei, że ktoś zainteresuje się jego twórczością.

God's Pocket / online PL (2014) [Napisy]

Wstawił: gość | 2014-09-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Mickey próbuje zataić śmierć swojego pasierba, który zginął przy pracy budowlanej.

Jedwab / Silk (2007) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-29 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Melodramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Fabuła "Jedwabiu" oparta jest na kanwie powieści o tym samym tytule włoskiego pisarza - Alessandro Baricco. Akcja dzieje się w drugiej połowie dziewiętnastego wieku, a głównym bohaterem i narratorem jest Hervé Joncour (Michael Pitt), syn burmistrza miasteczka Lavilledieu we Francji. Młody Henry odbywający służbę wojskową (Francja szykuje się do wojny z Austrią) poznaje nauczycielkę Hélene (Keira Knightley) i zakochuje się w niej bez pamięci. Młodzi decydują się pobrać, a Henry opuszcza armię i zostaje pomocnikiem pana Baldabiou (Alfred Molina), przedsiębiorcy i wizjonera, który ma dalekosiężne plany uczynienia z Lavilledieu ośrodka produkcji jedwabiu....

Mapy Gwiazd / Maps to the Stars / DVD online (2014) [Napisy]

Wstawił: gość | 2014-09-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Rodzina Weissów to wzorcowy przykład hollywoodzkiej dynastii. Senior rodu, doktor Stafford (John Cusack), to uznany autorytet, który zbił fortunę na poradnikach. Jego żona Cristina (Olivia Williams) jest przede wszystkim skupiona na karierze 13-letniego syna Benjiego (Evan Bird). Nastoletni Benjie właśnie zakończył kurację odwykową, którą rozpoczął w wieku 9 lat. Jego siostra Agata (Mia Wasikowska) niedawno wróciła z sanatorium, w którym leczyła się z piromanii.

Darmowe Filmy Online emitowane dzięki serwisowi 3Dplayer.pl to doskonała propozycja dla wszystkich osób korzystających z dóbr internetu oraz dla ludzi którzy lubią oglądać nowości kinowe i najświeższe premiery filmowe, zarówno polskie jak i zagraniczne. Darmowe filmy są idealną propozycją dla ludzi nie mających czasu wybrać się do kina. Serwis www.3Dplayer.pl to jeden z nielicznych portali umożliwiających bezpłatne oglądanie produkcji filmowych z lektorem bądź napisami, innymi słowy Kino online dla internautów. Filmy Online za darmo stają się coraz popularniejsze, internet rozwija się coraz bardziej wiec filmy online to idealny sposób aby na bieżąco śledzić coraz to nowsze produkcje. Portal 3Dplayer.pl zapewnia całodobową doskonałą rozrywkę oraz najnowsze filmy bez limitu czasowego.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach 3Dplayer.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach, serialach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone pliki filmowe (putlocker,nextvideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu 3Dplayer.pl nie odpowiada za treści oraz komentarze dodawane przez użytkowników. Wszelkie opinie, komentarze obraźliwe, wulgarne, propagujące przemoc lub nienawiść, oraz komentarze marketingowe i reklamowe, jak również całkowicie nie związane i nie nawiązujące do tematyki która jest komentowana, będą sukcesywnie usuwane przez administratorów/moderatorów witryny oraz specjalny algorytm filtrujący.

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown") informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich.

3Dplayer.pl jako usługodawca nie ma obowiązku prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane bądź zamieszczane przez użytkowników serwisu. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując sie z nami poprzez link " Zgłoś nadużycie".