Lista filmów w kategorii Dramat

I'll Follow You Down (2013) [ENG]

Wstawił: gość | 2014-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Sci-fi

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_star
Film opowiada o naukowcu imieniem Gabriel, który tajemniczo znika podczas podróży w interesach, zostawiając żonę Marikę i syna Erola. Lata później Erol i jego dziadek dokonują szokującego odkrycia za tajemniczym zniknięciem Gabriela.

Kumple od kufla / Drinking Buddies DVDrip (2013) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia, Romans

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Kate i Luke pracują ze sobą i są bliskimi kumplami. Tak bliskimi, że praktycznie mogliby być parą. Jednak Kate jest z Chrisem, a Luke z Jill. Jill chce wiedzieć, czy Luke gotowy jest na małżeństwo. Odpowiedź przyniesie weekend, który Luke spędzi z Kate.

Nad rzeką, której nie ma / online PL DVD (1991) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Romans

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Bohaterami filmu są czterej przyjaciele, którzy wiodą beztroskie życie. Włoczą się po mieście, chodzą na zabawy, piją ... Coś zaczyna się zmieniać, gdy w miasteczku pojawia się młoda dziewczyna Marta. Jeden z chłopaków, Admirał, zaczyna ją adorować. Ale nie tylko jest dziewczyną zafascynowany ...

Godziny / The Hours / online PL DVD (2002) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Rozgrywająca się na różnych płaszczyznach czasowych historia trzech kobiet, które muszą przewartościować swoje dotychczasowe życie. Ekranizacja prozy Michaela Cunninghama. "Godziny" to film, którego akcja umieszczona jest na przemian w różnych okresach XX wieku. Losy dwóch głównych bohaterek - Clarissy Vaughan (Meryl Streep) i Laury Brown (Julianne Moore) - splatają się z wątkami zaczerpniętymi z życiorysu pisarki Virginii Woolf (Nicole Kidman). Clarissa, mieszkanka współczesnego Nowego Jorku, nazywana przez mężczyznę, którego kocha, panią Dalloway, jest wydawcą; Laura - gospodynią domową uwięzioną w dusznym, beznamiętnym małżeństwie. Obie szamoczą się między pragnieniem...

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Niesławny finansista Gordon Gekko, który niedawno wyszedł z więzienia, szuka porozumienia z córką. Młody makler usiłuje wykorzystać tę sytuację dla własnych celów. Dramat obyczajowy produkcji USA w reżyserii Olivera Stone’a. Historia twardych reguł postępowania w świecie biznesu. Młody makler, pracujący na giełdzie papierów wartościowych na Wall Street, Jake Moore dostrzega wiele nieprawidłowości w swojej branży. Pozyskuje ogromne pieniądze dla firmy Keller Zabel Inwestments Louisa Zebela, gdy ktoś rozpuszcza plotkę, że firma stoi na progu bankructwa. Wskutek tej propagandy akcje firmy spadają. Szef Louis Zabel, skompromitowany przez konkurenta, chcącego za bezcen odkupić akcje...

Zabójczy wirus / Carriers / online PL HD (2009) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Czworo młodych ludzi próbuje uniknąć zakażenia groźnym wirusem, który zbiera krwawe żniwo na całym świecie. Podróż, choć długa i wyczerpująca, ma dać schronienie i bezpieczne przeczekanie panującej zarazy. Podczas niej muszą stawić czoła pojawiającym się moralnym dylematom, dokonywać trudnych wyborów, zajrzeć w najciemniejsze zakamarki swoich dusz i pokonać przede wszystkim własne słabości. Zasady - jasne, sztywne i nastawione na przeżycie - określone, ale czy uda się pokonać młodzieńczą niefrasobliwość i osiągnąć cel?

Na ostrzu / The Cutting Edge (1992) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-06-07 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia, Romans, Sportowy

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Zdolna i nieco chimeryczna łyżwiarka figurowa oraz były hokeista, który zmarnował już wiele szans na sportowy sukces, rozpoczynają wspólne treningi. Ich celem jest olimpijskie złoto. Film ten ukazuje historię życia pewnej kobiety imieniem Kate ( w tej roli zobaczymy Moirę Kelly). Kobieta jest naprawdę bardzo dobrą łyżwiarką figurową. Dziewczyna bardzo uwielbia ten sport. Wykonuje go od najmłodszych lat. Daje jej on naprawdę wiele satysfakcji. Pewnego razu nadarza się wyjątkowa szansa dla kobiety. Ma ona szanse wystąpić na Olimpiadzie. Jednak niestety nie jest to takie proste. Problem polega na tym, że kobieta nie ma partnera z którym mogłaby wystąpić. Na swojej drodze miała wielu partnerów...

Billy Elliot - Film online PL (2000) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-06-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia, Muzyczny

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
11-letni Billy Elliot z górniczej rodziny marzy wbrew otoczeniu, by zostać tancerzem Królewskiej Akademii Tańca. Bardzo ciekawy dramat obyczajowy produkcji francusko- brytyjskiej pt.”Billy Elliot''.Jest to film, który na pewno przyciągnie uwagę wielu widzów. Częściową inspiracją tej produkcji była historia znanego tancerza Philipa Marsdena. Akcja filmu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii w latach osiemdziesiątych, kiedy trwały strajki z powodu kryzysu ekonomicznego. Bohaterem jest jedenastoletni chłopiec o imieniu Billy. Wychowuje się w górniczej rodzinie przez ojca i brata. Ojciec chce aby Billy trenował boks, bo uważa, że jest to jedyny męski sport. Ale chłopcu nie podobają się walki na ringu....

Girltrash: All Night Long - online (2013) [ENG]

Wstawił: gość | 2014-06-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Kryminał, Musical

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Historia pięciu dziewczyn i nocy, której nie zapomną do końca życia

Ślicznotka / The Pretty One - online DVD PL (2013) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-06-05 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Bohaterka filmu trafia w wir niespodziewanych wydarzeń, kiedy zostaje pomylona z pewną nieżyjącą dziewczyną. Wykorzystuje ten fakt, by wprowadzić do swojego nudnego życia nieco atrakcji. Sytuacja mocno się komplikuje, gdy zakochuje się w sąsiedzie swojej niby bliźniaczki.

Darmowe Filmy Online emitowane dzięki serwisowi 3Dplayer.pl to doskonała propozycja dla wszystkich osób korzystających z dóbr internetu oraz dla ludzi którzy lubią oglądać nowości kinowe i najświeższe premiery filmowe, zarówno polskie jak i zagraniczne. Darmowe filmy są idealną propozycją dla ludzi nie mających czasu wybrać się do kina. Serwis www.3Dplayer.pl to jeden z nielicznych portali umożliwiających bezpłatne oglądanie produkcji filmowych z lektorem bądź napisami, innymi słowy Kino online dla internautów. Filmy Online za darmo stają się coraz popularniejsze, internet rozwija się coraz bardziej wiec filmy online to idealny sposób aby na bieżąco śledzić coraz to nowsze produkcje. Portal 3Dplayer.pl zapewnia całodobową doskonałą rozrywkę oraz najnowsze filmy bez limitu czasowego.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach 3Dplayer.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach, serialach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone pliki filmowe (putlocker,nextvideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu 3Dplayer.pl nie odpowiada za treści oraz komentarze dodawane przez użytkowników. Wszelkie opinie, komentarze obraźliwe, wulgarne, propagujące przemoc lub nienawiść, oraz komentarze marketingowe i reklamowe, jak również całkowicie nie związane i nie nawiązujące do tematyki która jest komentowana, będą sukcesywnie usuwane przez administratorów/moderatorów witryny oraz specjalny algorytm filtrujący.

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown") informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich.

3Dplayer.pl jako usługodawca nie ma obowiązku prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane bądź zamieszczane przez użytkowników serwisu. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując sie z nami poprzez link " Zgłoś nadużycie".