Lista filmów w kategorii Dramat

And So It Goes (2014) [ENG]

Wstawił: gość | 2014-09-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia, Romans

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Życie pewnego egocentrycznego mężczyzny zostaje odwrócone do góry nogami, gdy poznaje swoją wnuczkę. 

Dziecko Boga / Child of God / online PL DVD (2013) [Napisy]

Wstawił: gość | 2014-09-21 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Kryminał

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Notorycznie pozbawiany zastępczych rodzin Lester Ballard żyje jako wyrzutek. Kiedy spaceruje w lesie, odkrywa ciało młodej kobiety.

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Były przywódca ekipy chuliganów powraca po latach do wschodniego Londynu, aby odszukać mordercę młodszego brata i wymierzyć sprawiedliwość.

Wirusowy czynnik / Jik zin (2012) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Podczas eksportowania świadka z Jordanii do Holandii, agent Jon Wan Fei (Jay Chou) zostaje poważnie ranny. Diagnoza lekarstwa pozostawia mu dwa tygodnie życia w pełnej sprawności fizycznej. Jon postanawia spędzić je u boku chorej matki (Elaine Jin) w Pekinie. Matka wyjawia, że ma on starszego brata, Yanga (Nicholas Tse) i prosi syna o odnalezienie go. Wkrótce Jon dowiaduje się, że brat pracuje dla człowieka, który przyczynił się do jego wypadku w drodze do Holandii.

Victor, syn Dolly / Heavy - online PL (1995) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Melodramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Victor (Pruitt Taylor Vince) to dorosły mężczyzna, jednak matczyne wychowanie uczyniło z niego dużego (i grubego) dzieciaka, nieprzystosowanego do życia we współczesnym świecie. Rzadko wyściubia nos poza drzwi baru w którym jest kucharzem, a który prowadzi jego matka Dolly (Shelley Winters). Gdy Dolly zatrudnia nową kelnerkę Callie (Liv Tyler) Victor, z miejsca w niej zakochany, podejmuje szereg nieudolnych prób zwrócenia na siebie jej uwagi. Dzięki obecności Callie staje się odważniejszy i bardziej samodzielny- do tego stopnia, że postanawia ukryć przed wszystkimi nieoczekiwaną śmierć Dolly i samemu zająć się prowadzeniem baru.

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Matt jest przeciętnym chłopakiem, który ma w życiu ogromnego pecha. W dniu urodzin odkrywa, że jego narzeczona, Jessica, romansuje z innym mężczyzną. Matt jest zdruzgotany, nie wie, co robić. Tym bardziej że ogrom zdrady dziewczyny poraża. Zrozpaczony postanawia wymierzyć jej karę. Zemsta ma być słodka. Spirala zdarzeń sprawia, że chłopak spotyka na swojej drodze wiele ekscentrycznych postaci...

The Homesman (2014) [ENG]

Wstawił: gość | 2014-09-20 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Western

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Historia nietypowej pary, która ma za zadanie przewieźć trzy niepoczytalne kobiety ze stanu Nebraska do Iowa.

Third Person / online PL (2013) [Napisy]

Wstawił: gość | 2014-09-18 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Melodramat, Romans

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Trzy historie miłosne, dla których tłem są Rzym, Paryż i Nowy Jork. Najnowszy obraz Paula Higginsa, laureata Oscara za „Miasto gniewu”. Mieszkający w Paryżu pisarz Michael próbuje budować przyszłość u boku nowej partnerki. Cieniem na ich relacji kładzie się jednak dawna miłość Michaela. Była gwiazda opery mydlanej Julia musi stoczyć walkę o syna z mężem, który tylko z pozoru wydaje się być idealnym ojcem. Sean, amerykański biznesmen podczas podróży do Włoch, zakochuje się w Monice. Kobieta prosi go o pomoc w uwolnieniu uprowadzonej córki. Losy wszystkich bohaterów w zaskakujący sposób splatają się ze sobą jak w pamiętnym „Na skróty” Roberta Altmana.

Poza szatanem / Hors Satan / online PL (2011) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-18 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
"Poza szatanem" to najnowsze dzieło Bruno Dumonta, autora nagradzanych w Cannes "Flandrii i Ludzkości". Gdzieś w okolicach Boulogne-sur-Mer, na francuskim wybrzeżu Kanału La Manche, w szałasie na wydmach mieszka mężczyzna. Chodzi po okolicy, pali ognisko, poluje. Od czasu do czasu klęka, modli się, wpatruje się w horyzont. Towarzyszy mu dziewczyna z wioski, którą zdaje się chronić. Nie stroni przy tym od drastycznych środków. Z tą samą kamienną twarzą dokonuje aktów przemocy i czyni cuda. Czy jest postacią anielską czy demoniczną? Wcieleniem zła, które zamieszkuje okolicę czy przeciwnie – tym, który może je pokonać?

Leonie - Film online PL (2010) [Lektor]

Wstawił: gość | 2014-09-18 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Biograficzny, Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Autentyczna historia życia amerykańskiej dziennikarki XX wieku, Leonie Glimour (Emily Mortimer). Owocem jej romansu z pisarzem Yone Noguchi (Shidô Nakamura) jest syn, Isamu. Dzięki postępowemu myśleniu i dobremu wychowaniu matki chłopak wyrasta na genialnego rzeźbiarza i architekta

Darmowe Filmy Online emitowane dzięki serwisowi 3Dplayer.pl to doskonała propozycja dla wszystkich osób korzystających z dóbr internetu oraz dla ludzi którzy lubią oglądać nowości kinowe i najświeższe premiery filmowe, zarówno polskie jak i zagraniczne. Darmowe filmy są idealną propozycją dla ludzi nie mających czasu wybrać się do kina. Serwis www.3Dplayer.pl to jeden z nielicznych portali umożliwiających bezpłatne oglądanie produkcji filmowych z lektorem bądź napisami, innymi słowy Kino online dla internautów. Filmy Online za darmo stają się coraz popularniejsze, internet rozwija się coraz bardziej wiec filmy online to idealny sposób aby na bieżąco śledzić coraz to nowsze produkcje. Portal 3Dplayer.pl zapewnia całodobową doskonałą rozrywkę oraz najnowsze filmy bez limitu czasowego.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach 3Dplayer.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach, serialach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone pliki filmowe (putlocker,nextvideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu 3Dplayer.pl nie odpowiada za treści oraz komentarze dodawane przez użytkowników. Wszelkie opinie, komentarze obraźliwe, wulgarne, propagujące przemoc lub nienawiść, oraz komentarze marketingowe i reklamowe, jak również całkowicie nie związane i nie nawiązujące do tematyki która jest komentowana, będą sukcesywnie usuwane przez administratorów/moderatorów witryny oraz specjalny algorytm filtrujący.

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown") informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich.

3Dplayer.pl jako usługodawca nie ma obowiązku prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane bądź zamieszczane przez użytkowników serwisu. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując sie z nami poprzez link " Zgłoś nadużycie".